Ekspres Krups Intuition Preference + . Testuję

 

Ekspres Krups Intuition Preference + to urządzenie stworzone z myślą o osobach, które kochają kawę i lubią szybką, nieskomplikowaną obsługę.
Dzięki intuicyjnemu ekranowi obsługi można wybrać swoje ulubione rodzaje napoju i zapisać je w pamięci ekspresu. Co istotne, można nawet wybrać  kolor, który będzie się wyświetlał za każdym razem, kiedy naciśniemy guzik wyboru ulubionej kawy. Kolor przyjemnie podświetla ekspres i daje znak o czekającej nas przyjemności.
Smart Screen umożliwia dostęp do wszystkich funkcji ekspresu i pomoże nam spersonalizować kawę zapisując nawet 7! ulubionych przepisów.
Piję kawę jaką najbardziej lubię! To dzięki możliwości wyboru rodzaju kawy od małego ristretto poprzez:
* espresso
* lungo
* doppio
* duża czarna
*espresso macchiatto
*cappuccino
*flat white
*caffe latte
*latte macchiato, do sporej porcji mleka z pianką i podgrzewania wody odpowiedniej do zaparzenia czarnej i zielonej herbaty.

Ekspres Krups Intuition Preference+ wyposażony jest w dość cichy młynek, w którym możemy regulować stopień zmielenia ziaren kawy w zależności  od ich typu:
*mocno palone i oleiste ziarna wymagają grubego mielenia
*mniej palone i suche są mielone drobniej.
Dzięki technologii Quattro Force urządzenie posiada 5 stopni mielenia ziaren.
Kiedy ziarna kawy w pojemniku będą się kończyć, urządzenie Intuition ostrzeże nas  o ich niskim poziomie za pomocą komunikatu na wyświetlaczu. Dzięki temu ziarna szybko można uzupełnić.

 

Mój profil użytkownika ekspresu
Umożliwia dostęp do spersonalizowanych ustawień i ulubionych napojów – kawy lub/i herbaty. Dzięki tej funkcji napoje zapisane w Twoim profilu będą gotowe do przygotowania za jednym dotknięciem przycisku.

Napoje z mlekiem
Ekspres  wyposażony jest w wygodny szklany pojemnik na mleko, który łatwo przechowywać w lodówce. Szkło pozwala nam widzieć ile mleka mamy do dyspozycji i kiedy należy je uzupełnić. System mleczny urządzenia jest także łatwy w czyszczeniu, o czym informuje instrukcja wyświetlana na ekranie.

Dwie kawy jednocześnie

Ekspres Intuition wyposażony jest w system OTC, który pozwala nam przygotować dwa napoje kawowe za jednym przyciskiem – dwie filiżanki cappuccino, caffe latte i caffe macchiato.

System Claris Aqua Filter
Wkład systemu filtrującego ma bardzo duże znaczenie dla pracy ekspresu i jakości napojów. Optymalizuje bowiem smak kawy i zapobiega gromadzeniu się kamienia w urządzeniu, a tym samym odracza konieczność jego konserwacji.

Czyszczenie
Ekspres Intuition Preference+  ma wbudowany system Autoclean, wykorzystujący automatyczny cykl płukania i nie wymaga czyszczenia ręcznego.
Natomiast opróżnianie tacki ociekowej i pojemnika na zużytą kawę jest niezwykle łatwe.

Desing

Urządzenie zostało tak zaprojektowane aby można było je postawić w dowolnym miejscu w domu. Ma elegancki, lekki wygląd, uniwersalną kolorystykę i ciekawie dobrane elementy, które podkreślają jego wyjątkowość.
Z powodzeniem będzie ozdobą kuchennego blatu, wyspy czy specjalnego stolika kawowego i nada im niepowtarzalny charakter.

Ekspres Krups Intuition Preference+ EA875 został mi udostępniony do testowania  przez Groupe SEB Polska sp. z o.o.

10 thoughts on “Ekspres Krups Intuition Preference + . Testuję

  1. Świetny sprzęt i z pewnością wart zainteresowania. Podoba mi się zarówno jego wygląd, jak i prosta intuicyjna obsługa

  2. Kiedyś miałam ekspres Krupsa, ale ten wygląda piękniej w porównaniu z moim. Ciekawe jak smakuje kawa z tego? Intuicyjna obsługa zdecydowanie na plus.

    • Post Author Amber

      Marzena, ja cały czas jestem wierna marce. Kawa smakuje świetnie, a łatwa obsługa to wielki plus.

  3. Świetnie wygląda ten ekspres! Z Twojego opisu wynika, że spełniałby wszystkie moje oczekiwania. Kusi bardzo 🙂

  4. Oj tak, taki sprzęt agd jak ekspres do kawy naprawdę ułatwia życie. A jeśli na dodatek ma opcję zrobienia Cafe latte to jestem sprzedana – uwielbiam 🙂 A jaka jest Twoja ulubiona kawa z tego ekspresu?

  5. Piłem kawę z różnych ekspresów ale ten robi super kawę też polecam .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie adresu e-mail podanego przy rejestracji na stronie http://kuchennymidrzwiami.pl przez Annę Kamińską w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego. Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę.