Mop parowy. Urządzenie, które czyści i dezynfekuje

 

Sprzątanie jest koniecznością, której pominąć się nie da. Lubisz sprzątać, czy nie, ten proces musi się odbyć. No chyba, że wolisz aby ktoś inny sprzątał w Twoim domu…
Sprzątanie nie jest moją mocną stroną a lubię mieć porządek. Rozglądam się więc za wszystkimi możliwymi urządzeniami, które mi tę czynność ułatwią, a nwet sprawią, że stanie się pewną przyjemnością.
Od jakiegoś czasu rozglądałam się za mopem parowym śledząc rankingi, porównując funkcje i ceny.

 


***

 

Jak działa mop parowy?
Aby używać mopa parowego, nie potrzeba stosować detergentów, co jest ważne dla ochrony środowiska, osób uczulonych, małych dzieci i zwierząt. Wystarczy woda, ktorą włączony mop podgrzewa i zamienia w gorącą parę, a ta z kolei rozpuszcza brud i nawet trudne zanieczyszczenia. Co ważne, mop parowy także dezynfekuje, bo gorąca para likwiduje alergeny, pleśnie i roztocza. Para wodna zabija również wirusy i bakterie – między innymi gronkowce, E coli, salmonellę.
Dlatego mop parowy jest idealnym urządzeniem dla rodzin z dziećmi, alergików i domów, gdzie mieszkają zwierzęta.

Co wyczyścimy i zdezynfekujemy za pomocą mopa parowego?
* piekarnik, którego czyszczenie jest dla wielu zmorą
* płytę kuchenną
* zlewozmywak
* ruszt grilla
* okna i lustra
* kafelki
* fugi
* dywany
* meble tapicerowane
* firanki i zasłony
* podłogi różnego rodzaju
* kabiny prysznicowe, sanitariaty

! Uwaga, za pomocą mopa parowego nie można czyścić drewna woskowanego i olejowanego.

 

***

 

Mopy parowe różnią się od siebie parametrami, rozmiarami i wagą. Są wyposażone w różne elementy, które sprawiają, że jego działanie staje się bardziej wydajne, a użytkowanie wygodniejsze.
Mój mop parowy posiada 12 różnych funkcji. Wyróżnia się przystępną ceną, nowoczesnym desingem i przyjemną kolorystyką. Parametry techniczne i szczegółowy opis urządzenia znajdziesz na stronie http://www.morphyrichardspolska.pl/.

Czy warto kupić mop parowy?
Tak! Mogę powiedzieć, że sprzątanie z nim to czysta przyjemność.

14 thoughts on “Mop parowy. Urządzenie, które czyści i dezynfekuje

 1. Mop parowy dla nas okazał się prawdziwym hitem. Mamy dokładnie ten sam model i jestem z niego mega zadowolona.

 2. Mop kojarzył mi się wyłącznie ze zmywaniem podłogi, a tu niespodzianka! W takim razie i u mnie by si przydał! 🙂 Zresztą u kogo nie…

 3. Jakże ja Ci zazdroszczę tego cuda! Zbieram się, żeby kupić i jakoś nie mogę się zdecydować. Na pewno u mnie taki mop miałby przynamniej półtora etatu 😀

 4. U nas niestety tak do końca się nie sprawdził ale urządzenie fajne

 5. Co jak co ale kusi mnie takie urządzenie. Kiedyś mama miała kota nie kastrowanego a co za tym smród,,, zadzwoniłam do hodowli kotów jak oni sobie radzą z wywabianiem zapahu. Dowiedziałam się że właśnei czymś takim. Urządzenie ma sporo zastosowań już jakiś czas temu mślałam o zakupie

  • Czerwona filiżanka,
   taki mop parowy jest idealny do likwidowania wszelkich zabrudzeń i właśnie pozostałościach po zwierzętach.
   Zachecam Cię do zakupu.

 6. Widzę że fajnie się sprawdza. Przydałby mi się do generalnych porządków ale i na co dzień, bo przy psie i dzieciach jest co ogarniać.

 7. Nigdy nie używałam , a myślę że powinnam 🙂 sprzątanie byłoby mega ułatwione 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie adresu e-mail podanego przy rejestracji na stronie http://kuchennymidrzwiami.pl przez Annę Kamińską w celach marketingowych, w tym również w celu marketingu bezpośredniego. Wiem, że w każdej chwili będę mógł wycofać zgodę.